جاروبرقی مرکزی نسل تازه و نوین در صنعت نظافت است که امروزه جایگزین مناسبی برای جاروبرقی‌های معمولی است. این سیستم با خصوصیات منحصربه‌فردی که دارد در تمامی ساختمان‌ها قابل نصب می‌باشد. جارو مرکزی دارای سیستم لوله‌کشی در کل منزل می‌باشد و راحتی و آرامش را برای ساکنین به همراه دارد قیمت پریز جارو مرکزی و همچنین سایر متعلقات این سیستم بسته به نوع و متراژ منزل شما متغیر است. کار کردن با جاروی مرکزی بسیار راحت بوده و بدون جابجا کردن دستگاه و فقط با استفاده از خرطومی فنری (استرچ) می‌توان تمام خانه را نظافت کرد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد و مهم این سیستم که متناسب با فناوری روز دنیاست اغلب نگاه‌ها را به خود جلب کرده است و باعث خارج شدن و کنار گذاشتن شدن جاروهای برقی معمولی از چرخه لوازم‌خانگی و دستگاه‌های نظافتی در خانه‌ها شده است.

عوامل تعیین کننده قیمت پریز مکنده کدامند

انواع متفاوتی از پریز مکنده در بازار موجود می باشد زیبایی و کارایی و نوع شاسی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت پریز می باشد

پریر های  شرکت آرامین  مدل کانادایی از جنس مواد ABS درجه یک و همراه شاسی هوابند اورینگ دار عرضه میگردد. این  پریز مکنده ضمن زیبایی و سادگی دارای دوام و کارایی بالا بوده و به سادگی با شاسی اورینگ دار خود هوا بند می گردد و از آن دسته پریزهای مکنده ای می باشد که طی طول عمر ساختمان زیبایی و کارایی خود را حفظ  می نماید.