جارو مرکزی

جارو مرکزی آرامین محصولی است که با بیش از یک دهه فعالیت مطلوب با هدف بهینه سازی و بهبود استفاده مردم از جاروبرقی های معمولی روی کار آمد.

از آنجایی که جاروبرقی‌های معمولی برای جابجایی سنگین هستند و گرد و خاک و آلودگی صوتی ایجاد می‌کنند و همچنین باعث حساسیت می‌شوند این محصول طرفداران زیادی دارد.

مزایای جارو مرکزی آرامین

جارو مرکزی آرامین برترین برند جارو برقی مرکزی به خوبی گردوخاک گوشه و کنارهای منزل را جمع آوری می کند. جاروهای آرامین فوق العاده کم صدا هستند به صورتی که اصلا صدایی نخواهید شنید و با آرامش خاطر به جارو کردن برسید.

از آنجایی که موتور جارو برقی مرکزی در پارکینگ یا زیر زمین است و توسط لوله کشی به ساختمان شما رسیده است مزایای زیادی دارد. از جمله نکات بالا و داغ نشدن آن اما موتور جارو برقی عادی گرم می شود و کیسه خاکروبه داغ می شود و دوباره گردو خاک به فضا باز می گردد و در ازای گرم شدن کیسه بوی نامطبوعی تولید می شود.علاوه بر آن با پر شدن کیسه های خاکروبه قدرت مکش جاروبرقی های معمولی کاهش می یابد. اما جارو مرکزی آرامین این معایب را ندارد.

سفارش جارو مرکزی

نظافت و آسایش با جارو مرکزی

جارو مرکزی آرامین تمامی معایب بالا را ندارد یعنی گردو خاک , و آلودگی هوا وصوتی ایجاد نمی کند.همان طور که در قسمت قبل گفتیم  سعی در مرتفع کردن مشکلات جارو برقی خانگی داشتیم و جارو مرکزی آرامین تمامی مشکلات را رفع نموده است.  نظافتی بی صدا، بدون بو،  وسیله ای سبک، بدون نیاز به حمل از ویژگی های منحصر به فرد این جاروبرقی مرکزی است.

مکان های نصب جارو مرکزی

موتور جاروی مرکزی در پارکینگ ، پشت بام، زیرزمین و یا قسمت های خارجی ساختمان قابل نصب است و برای هیچ کس مزاحمت ایجاد نخواهد کرد. با نصب آن در یک مکان ثابت، نظافت تنها به وسیله حمل خرطومی های آن انجام می شود.

برای نظافت همه اتاق ها و یا زوایای مختلف می توان تعدادی بیشتر درگاه ورودی برای اتصال خرطومی، بر روی دیوارها نصب نمود تا کلیه نقاط پوشش داده شود. درگاه های ورودی به وسیله لوله هایی به جاروبرقی متصل می شوند. هنگام جارو کردن کاربر گرد و خاک از طریق لوله های اتصال وارد مخزن جاروی مرکزی می شود می توان گفت کاربر هیچ گونه تماس با مخزن ها ندارد. و این نوع جارو ها یک تا دوبار در سال تخلیه می شوند. سیستم به کارگیری جاروبرقی مرکزی یک روش آسان، بهداشتی و انعطاف پذیر است که با محیط خانه ها و آپارتمان ها با ابعاد مختلف سازگاری دارد.

مهمترین ویژگی های جارو برقی مرکزی

مهم‌ترین ویژگی جارو برقی مرکزی مکش پرقدرت و بدون وقفه آن است. همچنین با جارو برقی مرکزی آلودگی صوتی که ،جاروهای معمولی ایجاد میکردند،رفع می‌شود.
همه ی مردم در منزل با مشکلاتی روبه‌رو هستند که با پیشرفت تکنولوژی، به‌راحتی قابلیت حل شدن دارند. برای همه ما پیش آمده کە هنگام جارو زدن اتاق‌های منزل، به‌خاطر سنگینی دستگاه جارو برقی دچار مشکلات جسمی می شویم. گاهی هنگام جارو کشیدن ،جارو برقی برعکس می‌شود یا حتی ممکن است در حین این حرکت‌ها قسمت‌هایی از آن دچار شکستگی شود.

تفاوت جارو برقی مرکزی و جارو برقی های معمولی

آلودگی صوتی جاروهای معمولی هم کە حتما برائ شما تبدیل به یک دغدغه شده اند، با این جارو‌ها رفع می‌شود و دیگر نیاز نیست نگران آلودگی فضای اتاق به‌ وسیله ذرات ریز گرد و غبار هم باشید. جارو برقی‌های مرکزی با توجه به تعداد و مدت زمانی کە از آنها استفاده می‌شود، به صورت اتوماتیک خاموش و روشن می‌شوند و هم ایمنی‌های برقی آنها نسبت به جارو‌های معمولی بیشتر است و هم به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. پریز‌های استفاده شده در این سیستم بسیار حساس‌اند و هوابندهای پیشرفته دارند. ویژگی دیگر این جاروبرقی‌ها مجهز بودن به دمنده یا همان فوت زن است، جارو برقی مرکزی قدرت مکش زیاد و ثابتی دارد. در نهایت اینکه با تمام این ویژگی‌های فوق‌العاده و پیشرفته، مزیت اصلی جارو برقی مرکزی عدم نیاز به تخلیه مستمر و تعویض پاکت‌ها است و فقط لازم است یک تا دو بار در سال مخزن را تخلیه کنند و بدون اینکه نیاز به حمل دستگاه به محل دیگری باشد، به‌راحتی می‌توانید دستگاه را در محل خود تعمیر کنید، هرچند کە عمر این دستگاه‌ها بسیار بالاست و کمتر نیاز به تعمیر و نگهداری پیدا می‌کنند. بهترین ویژگی جاروهای مرکزی این است که شما را از حمل اتاق به اتاق دستگاه جارو و بالا و پایین بردن آن از راه پله ها نجات می دهند. سیستم های جاروی مرکزی طوری طراحی شده اند که تمام خرده آشغال ها و گرد و خاک را از خانه ی شما می زدایند و از طریق سیستم لوله کشی که در دیوار ها تعبیه شده، آن ها را به یک محفظه در مکانی مانند پارکینگ یا زیرزمین منتقل می کنند. با استفاده از این جاروها، شما فقط یک لوله خرطوم کم وزن و یک برس برقی را برای جارو کردن خانه حمل می کنید.
قیمت جارو برقی مرکزی باتوجه به سایز و با توجه به ظرفیت بهره برداری جارو مرکزی تغییر می کند.

نصب جارو ی مرکزی

در اجرای تاسیسات جارو برقی مرکزی تعداد و محل پریزهای داخل واحدها ملاک عمل می باشد به این صورت که ابتدا قابل دسترس بودن آنها برای کاربر بررسی می شود (قراردادن پریز کنار شومینه به علت حرارت و یا در محل قرار گرفتن تلویزیون به دلیل عدم دسترسی آسان مناسب نمی باشد) درمرحله بعد محل قراردادن پریزها باید به شکلی باشد که بتوان با استفاده از آنها بیشترین سطح ممکن را تحت پوشش قرار داد. بر مبنای درنظر گرفتن طول لوله خرطومی، پریزها به گونه ای درنظر گرفته میشوند که شعاع 6 تا 8 متری را پوشش دهند. قیمت جارو برقی مرکزی با توجه به تعداد پریز به کار رفته در منزل و طول لوله خرطومی قابل تغییر است.

نحوه لوله کشی جارو برقی مرکزی

انتخاب مسیر مناسب به نحوی که هم حجم لوله کشی ها به حداقل برسد و هم اولویت با لوله کشی به صورت عمودی از داکت ها یا مسیر دیوارها باشد، اهمیت دارد.

لوله کشی ها می بایست از بالاترین و آخرین پریز شروع شده و به سمت محل درنظر گرفته شده برای دستگاه باشد. مناسب ترین مکان برای نصب دستگاه در پایین ترین طبقه و در مکانهایی مانند موتورخانه، زیرزمین، پارکینگ، انباری و … می باشد. در مجاورت محل نصب دستگاه یک عدد پریز برق قرار دهید. همچنین در صورت تمایل می توان دریچه ای برای خروجی هوای دستگاه در نظر گرفت. سیم کشی ها و پریزهای موجود در مسیرهای یکسان بصورت موازی انجام میشود. دقت شود زایده ها و پلیسه های ایجاد شده بر اثر برش لوله ها حتما برطرف گردد و برای اتصال لوله و زانو ها به یکدیگر حتما سطح بیرونی لوله را چسب اندود نمایید،در غیر این صورت تجمع چسب در داخل لوله باعث ایجاد زایده و افزایش احتمال گرفتگی در آینده می شود.

در انتخاب اتصالات لوله کشی لازم است از اتصالات با زاویه 45 درجه و یا 90 درجه بلند استفاده شود تنها جایی که زانوی 90 درجه بکار میرود پشت پریزهاست درضمن رعایت قرار دادن صحیح زاویه در مسیر عبور هوا و مکش به همراه هوابندی تاسیسات جاروی مرکزی اهمیت فوق العاده ای دارد و هنگام اجراء می بایست در این زمینه دقت زیادی مبذول داشت. برای اطمینان از نبود نشتی هوا، قبل از پوشاندن لوله ها، کل تاسیسات جارو برقی مرکزی باید مورد بررسی قرار گیرند. قیمت جارو برقی مرکزی باتوجه به متراژ منزل، فاصله ی لوله کشی و سیم کشی تغییر میکنند.