• درباره ما

‎گروه تولیدی صنعتی آرامین با توجه به نیاز روز ساختمان و در جهت ارتقا رفاه و بهداشت محیط کار و‌ زندگی درسال 1376 به عنوان اولین تولید کننده جاروی مرکزی در ایران فعالیت خود را آغاز نمود. در مرداد ماه همان سال فعالیت این شرکت به جهت نوآوری در کشور مورد تأیید و تقدیر سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران قرار گرفت و حسین امین جواهری مؤسس شرکت توسط رئیس جمهور وقت جناب آقای خاتمی مورد تقدیر قرار گرفت.
‎شرکت آرامین از آن زمان با کسب تجریه و افزایش کیفیت, تنوع و کارائی محصولات خود ضمن گسترش فعالیت خود در داخل و خارج مرزهای ایران درجهت اعتلای فرهنگ استفاده از سیستم های نوین ساختمانی به منظور سلامت و رفاه بیشتر هموطنان عزیز گام برداشته است .

این شرکت درهمین راستا با تولید و ثبت “جاروی دیواری” در سال 1389 به عنوان تلفیقی نوین از جارو برقی خانگی و جاروی مرکزی, بر آن بوده تا به عنوان پیشروی این صنعت همواره جوابگوی نیاز روز جامعه و نوید آور سلامتی و آسایش برای هموطنان عزیز باشیم.

افتخار داریم با بهره گیری از گروه  مهندسین متخصص و فناوری روز دنیا این محصولات را در خدمت هم میهنان عزیز قرارداده و سلامت و بهداشت را برای همه عزیزان به ارمغان بیاوریم .