جارو و نظافت جز امور روزمره و انکار ناپذیر در نظافت منزل است. شما می توانید با جارو مرکزی این اقدام را به راحتی انجام دهید. حال سوالی که ممکن است بپرسید جارو مرکزی چیست؟ استفاده از جاروبرقی معمولی دارای عیوبی از جمله سروصدای زیاد، تخلیه کیسه زباله و حمل این وسیله سنگین می باشد. استفاده از جارو مرکزی تمامی مشکلات بالا را حل می نماید. شما می توانید برای ثبت در خواست خرید جارو مرکزی با ما تماس بگیرید.

جاروی مرکزی چیست و چگونه با جارو مرکزی کار کنیم؟

جارو مرکزی یک موتور مرکزی و یک سیستم مکنده دارد که در منزل شما قابل مشاهده نیست و شما از لحاظ ظاهری قادر خواهید بود چند پریز  و یک ست خرطومی در منزل مشاهده نمایید.

این خرطومی ها شامل خرطومی های فنری بلند و همچنین سری های متفاوت برای جارو نمودن بخش های مختلف  ساختمان  استفاده می شوند. اصولا  پریزهای این نوع جاروها نیم متر از سطح زمین فاصله دارند و نزدیک به شوفاژ یا شومینه نیستند.

استفاده از جارو مرکزی دارای مزیت های زیادی است از جمله این که به دلیل خارج بودن .موتور مرکزی از واحد  بی صدا عمل می کنند   و همچنین قدرت مکش آن بسیار بالاتر از جارو برقی های معمولی است. همچنین هوا با سرعتی معادل 100 کیلومتر برساعت درون لوله ها جریان دارد. گرد و خاک و زباله ها از طریق این پریزها و لوله کشی هایی که مربوط به جارومرکزی می باشد به خارج از منزل در مخزن روانه می شوند. کیسه های این نوع جارو بسیار بزرگ هستند و دوبار در سال نیاز به خالی کردن آن است. جنس لوله های این سیستم از pvc است. همچنین لوله کشی های مورد نیاز این سیستم در کف ساختمان انجام می شود.

روش روشن و خاموش کردن جارو مرکزی

برای روشن و خاموش کردن این نوع جاروها از 3 روش ریموت کنترل, روشن و خاموش شدن خودکار با اتصال و جداسازی از پریز و یا دکمه موجود روی خرطومی استفاده می شود.