رفع عیب جارو مرکزی

عیب یابی و رفع مشکل جاروی مرکز

 

شما می توانید شخصا و با توجه به جدول زیر سعی در عیب یابی و رفع مشکل جاروی مرکزی خود نمائید. برای رفع مشکل، علت های ممکن را بررسی و از طریق راه کار عنوان شده سعی در رفع آن نمائید. در صورت تداوم مشکل با نزدیکترین سرویس کار مجاز آرامین تماس حاصل نمائید.

 

مشکل علت راه کار
عدم مکش مناسب پر شدن مخزن زباله و یا کثیف شدن فیلتر طبق دستورالعمل، مخزن دستگاه را تخلیه و فیلتر را تعویض نمائید.
گرفتگی  در لوازم ست نظافت کوبل استیل ست را به صورت پاد ساعت گرد جدا نموده و به یکی از پریزهای مکنده متصل نمایید تا دستگاه روشن گردد در صورتی که مکش در محل کوبل مناسب است هر یک از دیگر بخش های لوازم ست را به ترتیب از نظر گرفتگی بررسی و در صورت نیاز تمیز نمائید.
گرفتگی در مسیر لوله توکار در صورتی که در محل پریز مکش کم است با مراجعه به محل دستگاه و جدا نمودن شلنگ رابط دستگاه به لوله کشی ساختمان و روشن نمودن دستگاه  مکش خود دستگاه را بررسی نمایید در صورت که مکش در محل دستگاه قابل قبول است احتمال گرفتگی در مسیر لوله کشی وجود دارد. برای رفع این مشکل  نیاز به مکش معکوس و در مرحله بعد فنر زدن در لوله می باشد.
عدم روشن شدن دستگاه تایمر قطع کن کوبل را از پریز خارج نموده و پس از چند دقیقه مجددا از دستگاه استفاده نمائید.
فرا رسیدن زمان تعویض فیلتر پس از تخلیه مخزن زباله و تعویض فیلتر دستگاه دگمه تائید در پائین صفحه نمایش را فشار دهید (مخصوص سری s مجهز به نمایشگر و تایمر فیلتر)
قطعی برق دستگاه از اتصال برق پریز و دوشاخه دستگاه اطمینان حاصل نمائید.
قطعی اتصال سیم مدار فرمان از اتصال سیم مدار فرمان پریزها به دستگاه اطمینان حاصل نمائید.

[yasr_overall_rating]

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *